Incidin OxyWipes dezinfekcijas salvetes bez spirta ar aktīvo H₂O₂, 100gab


15.00 €

Apraksts


Incidin OxyWipes dezinfekcijas salvetes bez spirta ar aktīvo H₂O₂, 100gab

Incidin OxyWipe dezinfekcijas salvetes ir gatavas lietošanai un inovatīvais sastāvs sniedz priekšrocības, ko nodrošina patentētais (patenta nr. EP1987121) ūdeņraža peroksīda šķīdums ar plaša spektra iedarbību.

Salvetēm ir plaša spektra iedarbība pret baktērijām un vīrusiem un, pateicoties straujajam iztvaikošanas ātrumam, uz virsmām nepaliek aktīvās vielas atliekas.

ĪPAŠĪBAS:

  • efektīvs - plašs iedarbības spektrs, īss iedarbības laiks
  • drošs
  • ērts - vienlaicīgi tīra un dezinficē

PIELIETOJUMS:

Incidin OxyWipe salvetes medicīnisko ierīču (t.sk., piemēram, zonžu) virsmu un inventāra, un citu virsmu tīrīšanai un dezinfekcijai veselības aprūpesiestādēs, skaistumkopšanas salonos u.c.

LIETOŠANAS INSTRUKCIJA:

Paņemiet vienu salveti. Bagātīgi samitriniet visu virsmu. Ļaujiet nožūt, nav nepieciešams noskalot. Pārliecinieties, ka visa virsma ir tikusi samitrināta. Pēc lietošanas aizveriet iepakojuma vāciņu. Nav paredzēts invazīvo medicīnas ierīču dezinfekcijai. Nelietot uz virsmām, kas jutīgas pret oksidētājiem, piem., uz marmora, vara vai misiņa.

SASTĀVS:

100 g satur: Incidin OxyFoam: 1.5g Ūdeņraža peroksīda Incidin OxyWipe: 1.0g Ūdeņraža peroksīda LV28122015/8716

GLABĀŠANA:

Uzglabājiet produktu oriģinālajā iepakojumā, temperatūrā, kas zemāka par 25o C vēsā, sausā vietā. Sargājiet no tiešas saules gaismas ietekmes. Glabāšanas laiks pēc pirmās atvēršanas: Incidin OxyWipe: 1 mēnesis

Ražotājs: ECOLAB DEUTSCHLAND GmbH

 


Diemžēl neviens lietotājs pašlaik nav atstājis savu vērtējumu