Green&Clean WD virsmas dezinfekcijas salvetes ar spirtu, 120gab.


10.55 €

Apraksts


Green&Clean WD virsmas dezinfekcijas salvetes ar spirtu, 120gab.

Ātras iedarbības alkoholu saturošas dezinfekcijas salvetes dažādu virsmu dezinficēšanai, tajā skaitā medicīnisko instrumentu un dentālo piederumu tīrīšanai un dezinfekcijai. Nesatur formaldehīdus.

Green&Clean WD no izturīgas kokvilnas ir ideāli piemērotas visu kontaminēto virsmu drošai un ātrai dezinfekcijai. Dezinficējamo virsmu pilnībā samitriniet ar Green&Clean WD salvetēm. Green&Clean WD jau pēc 30 sekundēm iedarbojas pret HBV/HIV/HCV vīrusiem, pēc 1 minūtes iedarbojas baktericīdi, fungicīdi, un pēc 5 minūtēm iedarbojas pret TBC. Green&Clean WD uzrāda ļoti augstu materiālu draudzīgumu. Alkohola jūtīgām virsmām iesakām izmantot Green&Clean SK putas.

Lietošana: Atveriet Green&Clean WD kārbu ar īsu vāka piespiešanu. Atveriet uzpildīšanas iepakojumu un no tā satura izveidojiet rullīti. Uzglabāt cieši noslēgtā traukā.

Sastāvs: Viena salvete satur 768mg etanola, 392mg izopropilalkohola, 3mg kvartārā amonija savienojumu, 1mg glioksāla un 1240 mg ekscipienta.

Drošības noteikumi: Viegli uzliesmojošs. Šķīdumu uzglabāt cieši noslēgtā traukā. Izmantot tikai labi vēdināmās telpās. Izvairīties no šķīduma nokļūšanas acīs. Ja šķīdums nokļūst acīs, skalot ar lielu ūdens daudzumu. Sargāt no bērniem. Lūdzu ievērot vispārējos drošības noteikumus, ņemat vērā norādījumus darba drošības lapās.  
Iekļauts DGHM un OGHMP sarakstos, UN 3175 

CE marķējums 0044

Ražotājs: METASYS Medizintechnik GmbH atsauce uz ražotāja mājas lapu: https://www.metasys.com/en/news/bb15b77d/3/news                   

Izplatītājs: DAB Dental Latvia


Diemžēl neviens lietotājs pašlaik nav atstājis savu vērtējumu