Mido San Q izsmidzināms roku dezinfekcijas līdzeklis, 100ml


7.80 €

Apraksts


Mido San Q izsmidzināms roku dezinfekcijas līdzeklis, 100ml

MidoSan Q ir ātras darbības higiēnisks un ķirurģisks roku un ādas dezinfekcijas līdzeklis. Mikrobioloģiski pārbaudīts - 15 sekundes nogalina mikrobus un sēnītes. Paredzēts lietošanai stacionārā un ambulatorā veselības aprūpē un dzīvojamā vidē. Nelietojiet lielu atklātu, brūču dezinficēšanai.

Nav paredzēts lietošanai uz ādas ap acīm un gļotādas dezinfekcijai. Nelietot jaundzimušajiem. Neprofesionālai un profesionālai lietošanai. Nelietojiet produktu kā zāles!

Lietošana: uz plaukstas uzklājiet dažus dezinfekcijas līdzekļa (apmēram 3 ml) aerosolus un iemasējiet ādā. Pagaidiet, līdz tas izžūst. Ja pastāv hepatīta vīrusa (HVB) risks, pagariniet ekspozīcijas laiku līdz 2 minūtēm, pēc tam atkārtojiet pieteikšanās procedūru. Taukainas ādas dezinfekcijai laiks 5 minūtes.

Sastāvs: Alkohols 70% (masas), dezinfekcijas līdzekļi (kvartāra amonija sāļi).  Sastāvs. 100 g produkta satur: spirtus (etanolu, izopropanolu) 70 g, benzalkonija hlorīdu 0,025 g, didecildimetilamonija hlorīdu 0,025 g

Lietošanas priekšrocības: - ātra darbība (15 sekundes) - Ilgstoša iedarbība līdz 3 stundām - Plaša spektra antiseptiska iedarbība - Lieliska saderība ar ādu. 

MIKROBIOLOĢISKĀS PĀRBAUDES REZULTĀTI

Candida albicans 15 sek.

Escherichia coli (E.coli) 15 sekundes.

seudomonas aeruginosa 15 sek.

Staphylococcus aureus 15 sek.

Ražotājs: SPODRA, Latvija.


Diemžēl neviens lietotājs pašlaik nav atstājis savu vērtējumu